Zajímavosti

Ozdobte si mobil krytem s vlastním designem

Mobilní telefony se staly součástí našich životů, a mnoho z nás si už nedokáže ani vybavit doby, kdy na něm netrávil čas hraním her, čtením nebo jen tak brouzdáním po internetu. Technologie jde zkrátka vpřed, stejně jako příslušenství, které k ní patří. A co je žhavou novinkou na našem trhu? Že nevíte? Pak si určitě přečtěte dnešní článek, který vám řekne více.

Udělejte svůj mobil opravdu jedinečným

Na český trh přichází služba, díky které si můžete mobilní telefon „vyšperkovat“ vlastním designem. Co tím myslíme? No, přece, že si můžete vytvořit vlastní kryt na mobil, díky kterému konečně vystoupíte z řady fádních a všedních krytů.

Společnost MYCASE vám přináší možnost vytvořit si na jejich stránkách opravdový originál pomocí jednoduchého postupu, za krátkou dobu i dobrou cenu.

kryty_na_mobil

 Maličkost, která je praktická a zároveň vystihuje vaši osobnost

Stačí navštívit macase.cz, zvolit si zařízení, kdy na výběr je kryt na Iphone, kryt na Samsung, Blueray nebo třeba Sony Xperii, a začít tvořit. Prvním krokem je výběr barvy pozadí nebo motivu a poté si v jejich galerii můžete vybrat z obrázků. Avšak pravý originál získáte až tehdy, když si vytvoříte kryt na mobil s vlastní fotkou, obrázkem či dokonce grafikou. To už je na vás, vaší fantazii i kreativitě. Je ovšem jednoznačné, že si můžete vyrobit opravdu designový originální kryt, který bude charakterizovat vaši osobnost, to co máte rádi, nebo naopak nenávidíte.

Kvalita i rychlost  

MYCASE používá k výrobě vašich originálů vysoce odolný materiál, kvalitní barevné provedení s živými, věrnými barvami i 3D potisk včetně boků a stran. Všechny jejich kryty dokonale padnou na vámi vybraný typ telefonu a současně ho chrání před poškrábáním i jiným poškozením. Výhodou této služby je také rychlé dodání až k vám domů a doprava zdarma, a to ať se jedná o kryty na Iphone či ostatní mobilní telefony. Odteď už žádné „nudný“ kryt na mobilu, nyní už je jedinečnost!

Komentáře