Zajímavosti

Oživte svůj interiér netradičním sedacím nábytkem

Bytový design prochází neustálými změnami. A opravdovým fenoménem posledních let jsou neuvěřitelně pohodlné a navíc skvěle vypadající sedací pytle a vaky. Proč zvolit právě tento sedací nábytek? Přečtěte si dnešní článek a zjistíte, že důvodů je hned několik.

Sedací pytle a vaky se hodí do každého interiéru

Sedací pytle a vaky si díky své praktičnosti i vzhledu získaly obrovskou oblibu nejen u mladých lidí. Můžete se s nimi setkat prakticky kdekoliv. Nejen v interiéru domácnosti, kde pro ně najdete uplatnění snad v každé místnosti. Ale skvěle oživí i kancelář nebo různé firemní akce. Hodí si i do kaváren, čajoven a klubů. Pro svou pestrost a jedinečnost si své uplatnění jistě najdou také v dětském hracím koutku nebo školkách.

Při sezení se vám skvěle přizpůsobí

Sedací vak je kombinací elegance, pohodlnosti i užitečnosti. Na rozdíl od jiného sedacího nábytku kopíruje přirozenou polohu páteře, a proto umožňuje příjemné posezení. Klasickému tvrdému nábytku se musí přizpůsobit vaše tělo. Kdežto u sedacích pytlů je to naopak. A tím podporují přirozené držení a stavbu těla. Pohodlnost pytlů je způsobena právě vhodnou náplní, kterou tvoří polystyrenový granulát. Ten zajišťuje to, že se sedací pytel maximálně přizpůsobí tvaru vašeho těla i pozici, ve které se nacházíte.

sedaci_vak

Dlouhá životnost i lehká manipulace

Aby vám sedací nábytek dlouho vydržel, vyrábí se z velmi pevného materiálu. Ve většině případů z ekokůže nebo koženky. Polystyrenová náplň zajišťuje nízkou hmotnost a s ní spojenou snadnou a pohodlnou manipulaci.

Krásný design

Jejich skvělý design oživí každý interiér a vnese do místnosti šmrnc i svěžest. Pytle vypadají moderně a neotřele. Díky široké škále barev i tvarů si každý vybere to, co se mu líbí. Pokud nevíte, kde sedací pytel koupit, pak se obraťte na dona-shop.cz. Právě tento e-shop totiž nabízí celou škálu barev i tvarů.

Komentáře