Zajímavosti

Pánové, nechejte se hýčkat v tradičním pánském holičství a kadeřnictví

V průběhu 90. let všechna klasická holičství z nabízených služeb zmizela. Důvodem byla hlavně přísná hygienická opatření, která říkala, že se nesmí používat jedna břitva na více krků. Také se velmi snížil zájem mužů o tento druh služeb. Ti si raději zvykli na jednodušší, rychlejší a vlastně i levnější způsoby holení. V poslední době se však stylová ryze pánská holičství znovu začínají v naší republice objevovat. Na všechny muže tady čeká atmosféra jako v pánském klubu z třicátých let minulého století, tradiční technika holení břitvou a úprava vlasů. A je jen otázka času, kdy se znovu všichni muži naučí do tradičního pánského holičství chodit.

Tradice barber shopů

Českých mužů, kteří pečují o svůj zevnějšek, stále přibývá. Pánům už nestačí jen obleky šité na míru a kvalitní kožené boty, ale rovněž si rádi připlatí za skvělý střih, dokonalé oholení, profesionální přístup a lahodnou whisky. Právě toto všechno dostanete v tradičním pánském kadeřnictví, kde zapomenete na okolí a vychutnáte si jedinečný okamžik bez starostí.

Barber shop je anglický název pro holičství, kde je ženám vstup zakázán. Protože muže nejlépe oholí zase jen muž. V takových podnicích se jim říká lazebníci, což je elegantní název, který se z našeho slovníku ztratil s nástupem žiletek.

Pánské kadeřnictví v Praze

Jedním takovým pánským holičstvím je také BARBER’S WIFE, pánské kadeřnictví Praha, které je tady pro všechny muže zastávající nové trendy, ale i pro ty dávající přednost klasice. Čeká na vás tradiční chlapský rituál, jejž si vyberete podle svého uvážení. Patří sem péče před holením, napářka obličeje v příjemném teplém ručníku, napěnění tváří, oholení břitvou a samotná péče po holení. Samozřejmostí je sestřih dle vašich představ. Užijete si skvělý relax v pohodlném křesle s whisky v ruce, nebo s jiným vašim oblíbeným nápojem. V pánském kadeřnictví v Praze na vás zkrátka čekají skvělé služby.

Komentáře