Zajímavosti

Pobytové kurzy angličtiny si užijete i České republice

Bez znalosti cizího jazyka se v dnešní době neobejdete, a proto je logické, že Češi nejvíce investují hlavně do kurzů angličtiny. Protože právě ji studují lidé po celém světě jako svůj druhý jazyk. Právě znalost angličtiny vám otevírá dveře téměř do celého světa.

Jak se ale angličtinu efektivně naučit? A hlavně ji umět používat v běžné konverzaci, ale i v odborných termínech v práci? No přece jednoduše. Navštěvovat kurzy angličtiny s rodilým mluvčím, protože jen tak získáte správnou výslovnost, naučíte se spoustu slovíček a budete se umět dorozumět ve všech situacích. Zkrátka klasická hodina angličtiny už nestačí. Jazyk vás musí učit někdo, kdo ho ovládá po všech stránkách.

Již několik let se to na našem trhu jazykovými kurzy i školami jenom hemží. Který ale vybrat, abyste byli spokojeni a angličtinu se opravdu naučili? I já jsem hledala a našla!

Rychle a efektivně

ENGLISHstay – nezisková organizace, která jako první v České Republice nabízí výuku angličtiny podle modelu, jež se používá po celém světě. Jedná se o to, že při pobytovém kurzu angličtiny strávíte celý týden s rodilým mluvčím. To by nebylo zase až tak zajímavé, ale tato společnost používá při konverzaci systém 1-1, což znamená, že na jednoho účastníka kurzu je jeden rodilý mluvčí. A to je opravdu super systém, který vás donutí myslet i mluvit. Skvělé je také to, že všechny tyto intenzivní kurzy angličtiny probíhají v České republice, takže nemusíte proto, abyste se naučili dobře jazyk jezdit do Velké Británie, ani nikam jinam.

Strávíte šest dní s lektory z Kanady, USA, Austrálie i Británie. Při učení zapomeňte na nudné hodiny, které znáte ze školní lavice. U ENGLISHstay jde o zábavu a společenskou událost, přesto po tomto kurzu zjistíte, že je vaše konverzace i gramatika mnohem lepší. Stejně jako jsem to po absolvování tohoto jedinečného kurzu zjistila i já. ENGLISHstay vás opravdu rozmluví anglicky. Nebojte se a zkuste to!

Komentáře