Zajímavosti

Pořádáte sportovní či kulturní akci? Nezapomeňte na gorily

Pořádáte koncert, VIP večírek, festival nebo soukromou akci? Připište si na seznam „Co zařídit“ i ostrahu. Ta zajistí nejen hladký průběh celé akce, ale zároveň i ochranu všech zúčastněných osob i jejich majetku. Co pro vás naše bezpečnostní agentura TOP Security může zajistit?

Navrhneme komplexní řešení pro vaši společenskou nebo sportovní akci

Mezi bezpečnostními agenturami nejsme žádný nováček. S fyzickou ostrahou společenských a sportovních akcí máme přes dvě desítky let zkušeností. A proto dbáme na to, aby akce, na kterou dohlížíme, proběhla hladce, bez problémů a měla maximální úspěch. Postaráme se o bezpečnost diváků, účinkujících i o ochranu majetku a vybavení. Zajistíme pro vás nejen profesionální fyzickou ostrahu, ale také požární a zdravotnický dohled.

Bezpečnost nechte na nás

Mezi služby naší fyzické ostrahy patří nejen dohled nad celou akcí, ale i kontrola osob u vstupu, kontrola osob v prostoru akce, ochrana VIP osob, sledování vozidel v areálu nebo v okolí parkoviště a další služby podle domluvy. Chybí vám lidi? Nevadí, uvedeme i vaše hosty a účinkující. Prostě se přizpůsobíme vašim požadavkům a navrhneme i další řešení, které se nám na podobných akcích osvědčilo.

Řešíme krizové situace včas a s minimálními následky

Těžíme z naší dlouholeté praxe, a tak dokážeme včas odhadnout, kdy se schyluje k nějaké té strkanici nebo rvačce a včas zasáhnout. Tím dokážeme předejít zbytečnému povyku nebo zničení majetku a poškození vaší skvělé pořadatelské pověsti. Naše fyzická ostraha je na takové situace pravidelně školena, a proto ví, jak zajistit pořádek s co nejmenšími následky.

Máte v plánu uspořádat malou soukromou či velkolepou veřejnou akci? Zavolejte nebo napište do TOP Security, ať si můžeme udělat kroužek v kalendáři a připravit vše potřebné.

Mohlo by vás zajímat: Fyzická ostraha objektů je čím dál více vyhledávanou službou, a nejen ve velkých městech

Komentáře