Zajímavosti

Pořiďte si rychlý a spolehlivý internet z Prahy 4

Potřebujete do své domácnosti nebo do firmy rychlý a spolehlivý internet? Pak se obraťte na Airwaynet, který je poskytovatel internetu na Praze 4, a uvidíte, že budete spokojeni.

Airwaynet je společnost poskytující internetové připojení fyzickým osobám, bytovým společnostem, firmám i právním subjektům, a to za opravdu dobrých podmínek. Ke každému tarifu je pak router zahrnut v ceně, takže si každý zákazník může zhotovit osobní bezdrátovou síť.

Internet do 24 hodin

Společnost nabízí rovněž garantované wifi připojení pro živnostníky a velké i střední firmy. Díky široké zkušenosti wifi internet Praha 4 odpovídá všem potřebám podnikatelů. Jejich připojení, a to nejen na Praze 4, můžete mít od podání žádosti do 24 hodin. Akceptovány jsou také nezávazné poptávky, které jsou rovněž rychle vyřízeny. Na veškeré dotazy vám odpoví jejich zkušený personál.

Vyberte si rychlost internetového připojení

Rychlost internetu od společnosti Airwaynet je řešena vždy individuálně. Vybírat můžete od 1 do 1000 Mb za sekundu vždy se 100 % garancí. Samozřejmostí jsou agregace 1:1 při nesdílené lince, VPN a přidělení veřejných routerových nebo NAt IP adres. Internet Praha 4 je aplikován pomocí bezdrátového připojení ve volných licenčních pásmech. Díky tomu nedochází k žádnému rušení spojení, které bývá velmi běžné u jiných bezdrátových technologií.

Společnost najde řešení pro všechny uživatele

Internet Praha 4 od společnosti Airwaynet dodává pro malé podnikatele a domácí potřeby výhodné agregované připojení, které je cenově výhodnější, ale má určitá omezení. Právě díky těmto omezením nemusí být internet vhodný pro větší firmy. Toto internetové připojení není plně funkční pro provoz firemních serverů, náročných webových aplikací či VIP sítí. Pokud patříte k takovýmto firmám, pak vám společnost Airwaynet doporučuje využít možnost bezplatné konzultace před samotným pořízením jejich internetového připojení. Pro všechny se totiž vždy najde individuální řešení.

Komentáře