Zajímavosti

Projekce, osvětlení a ozvučení hudebních akcí? C-mont s.r.o. zařídí, na co si vzpomenete

Špatné ozvučení je noční můrou každého pořadatele koncertu, festivalu nebo jiné hudební akce. Snad každý zná to nepříjemné pískání z repráků, když zvukaři ujede ruka. A proto je důležité, najít profesionály, u kterých je perfektní ozvučení, osvětlení a projekce samozřejmostí.

Vynikající ozvučení je základ povedené akce

Skvělé ozvučení koncertů není pro amatéry. Je k němu potřeba kvalitní AV technika a citlivé ucho profesionála. Právě takové uši mají lidé z týmu C-mont s.r.o., kteří mají s ozvučením hudebních akcí bohaté zkušenosti.

Jsou vybaveni moderní technikou, která jim pomáhá zajistit perfektní ozvučení hudebních akcí, firemních večírků, sportovních událostí i velkých festivalů. Zajistí jak přípravu veškeré ozvučovací techniky, tak i její obsluhu během samotné akce.

Světelné efekty a audiovizuální technika posunou vaši akci o level výš

Osvětlení pódia i různé další světelné efekty dodají celé akci to pravé kouzlo. K tomu je samozřejmě zapotřebí i moderní osvětlovací technika. I tu mají v C-mont s.r.o. pro vaši akci připravenou, stejně jako audiovizuální a projekční techniku, která pomůže přenést atmosféru a detaily z pódia i do zadních řad. Velkoplošné projekce jsou během přestávek používány na uvedení partnerů a sponzorů, soutěží a dalších důležitých informací pro návštěvníky. Velmi oblíbenou záležitostí festivalů je přenesení dění z hlavní stage i do zákulisí, aby i ostatní účinkující mohli sledovat vystoupení svých kolegů. Zajistíme vám AV techniku i na takové vychytávky.

Pořádáte hudební akci a potřebujete profíky s nejlepším vybavením, kteří se postarají o vynikající zvuk pro uši a efektní osvětlení pro oči vašich návštěvníků? Pomůžeme vám uspořádat akci, na kterou se nezapomíná. Vypracujeme pro vás návrh, veškeré projektové podklady, sepíšeme stavební připravenost a na závěr provedeme samotnou realizaci. Nabízíme nejen prodej, pronájem a instalaci, ale zajistíme i revize apřípadný servis audiovizuální techniky.

C-mont je záruka vydařené akce.

Komentáře