Zajímavosti

I psi si zaslouží mlsat zdravě

Psí pamlsky

Článek o psích produktech už jste u nás četli. Dneska si ale řekneme něco o psích pamlscích, protože pokud máte doma čtyřnohého kamaráda, tak jistě víte, že dokáže být stejně mlsný jako vy. Dokáže loudit i prosit a přitom to, co jíte vy, by mu vůbec neprospělo. Trávicí soustava psů se od té naší podstatně liší a třeba taková čokoláda by pro něho mohla znamenat i smrt. Také ostatní lidské sladkosti mohou vašemu psovi způsobit velké problémy, protože mu škodí látka xylitol, která bývá součástí sušenek i bonbónů. Tato látka, ale bývá obsažena i v ovoci. Xylitol u psů výrazně zvyšuje hladinu inzulínu a tím ho vlastně ohrožuje na životě. Zkrátka, ať mu dáte jakoukoliv vaši sladkůstku, vždy mu ublížíte, proto raději navštivte obchod a nakupte pamlsky pro psy, kterých je trhu velká spousta.

 

Pamlsky pro psy
Pamlsky pro psy

 

Vybírejte různé druhy psích pochoutek

 

Klasickou psí pochoutkou jsou kosti a další nejrůznější věci vyrobeny z hovězí, nebo buvolí kůže, které bývají přírodní, nebo aromatizované slaninou či masem. Pravé sušené uši jsou pro hafany opravdovou delikatesou – pro většího psa vepřové a hovězí, pro ty menší můžete koupit uši králičí. Vaši miláčci si je určitě oblíbí a navíc obsahují chrupavky, které jsou tím nejlepším přírodním zdrojem pro jeho zdravé klouby. Stejně tak chutné a prospěšné pro něho budou také sušené šlachy i chrupavky. Vyloženě zdravotní psí pochoutky jsou všechny ty dentální dobroty, které ho zbaví zubního plaku a působí preventivně proti tvorbě zubního kamene. Zkrátka s dentálními pamlsky si pejsci užijí zábavné čištění zubů. Z dalších nabídek máte na výběr masové pochoutky různých druhů i pamlsky žvýkací.

Dejte svým pejskům to nejlepší a navštivte internetový obchod mujmazlik.cz, kde koupíte veškeré zdravé psí pochoutky těch nejlepších značek od těch zahraničních, až po české značky jako je Brit lets bite nebo Calibra joy. Na výběr máte 100% masové pochoutky, kostičky, křupavé pamlsky a mnoho dalších dobrůtek, které si váš čtyřnohý kamarád zamiluje.

Komentáře