Zajímavosti

Reklamní předměty posilují dobré vztahy

Překvapení v podobě menšího nebo naopak hodnotného dárku umí potěšit každého člověka. Dárky nepředáváme jen blízké rodině, kamarádům, ale radost můžete udělat i obchodním partnerům a zákazníkům, kterým tak ukážete, jak vám záleží na vzájemné spolupráci.

Reklamní předměty mohou mít nejrůznější podobu. I drobné psací potřeby, skleničky, kalendáře nebo diáře pomohou zefektivnit propagaci vaší firmy.

Který reklamní předmět vybrat jako vhodný dárek?

Vybírat si můžete z velkého množství reklamních předmětů podle toho, při jaké příležitosti jej chcete dotyčné osobě či osobám věnovat. Nabídka propagačních předmětů je pestrá a vy si můžete vybrat od jednoduchých propisek, klíčenek, hrníčků, až po luxusní reklamní předměty. Vybrané produkty by alespoň částečně měly vystihovat firmu nebo obor, ve kterém pracujete. Lidé si vás i díky drobnostem lépe zapamatují.

propaq-1

Pokud máte v plánu předmět rozdávat většímu množství lidí na výstavách, veletrzích, při dětském dni či jiných příležitostech, jsou ideální možností levné předměty typu pexesa, propisky, igelitové tašky, klíčenky, silikonového náramku či pastelek.

Reklamní předměty pro obchodní partnery

Obchodním partnerům je ideální dávat hodnotnější reklamní předměty, které posílí vzájemnou spolupráci. Vybírat můžete z různých exkluzivních sad či psacích souprav Parker a Waterman. Nezapomínejte ani na dárky k výročí partnerské spolupráce, na Vánoce, k zajímavým příležitostem. Máte jasnou představu o budoucím dárku? Pak si můžete nechat vyrobit či dodat konkrétní předmět na míru podle vašeho požadavku.

Pokud tápete při výběru, doporučujeme reklamní předměty od společnosti Propaq. Její specialisté vám poradí s výběrem i personalizací reklamního předmětu na míru vašim potřebám.

Komentáře