Zajímavosti

Řekněte člověku, co si o něm myslíte, aniž byste ho dostali do trapné situace

Podle Wikipedie je anonymita utajení totožnosti osoby. V dnešní době Facebooku, Twitteru a dalším sociálních sítí je v ní ovšem těžké zůstat. Mnoho lidí na sebe prozrazuje až zbytečně moc věcí, a to nejen svým „facebookovým přátelům“. S tím může být teď konec.

Už se vám určitě někdy stalo, že vás někdo příšerně naštval, nebo jste chtěli někomu něco říct, jen jste se nechtěli dostat do trapné situace? Chtěli jste něco sdělit „světu“ ale netroufli jste si napsat to veřejně na svou zeď? Určitě ano, protože s těmito situacemi se člověk potýká občas každý den.

AnonymniVzkaz.cz udělá vše za vás

Tak pokud i vy potřebujete čas od času někomu něco říct, nebo ho na něco upozornit a nechcete to zkrátka udělat osobně, pak pro vás máme dobrý tip, a tím je AnonymníVzkaz.cz. Právě on totiž všechno udělá za vás a přebere tu nevděčnou roli člověka, který poukazuje na jakékoliv nedostatky. Ať už se vám nelíbí hygiena vašeho spolužáka, nevoní vám jeho parfém, nemáte rádi jeho řeči nebo zkrátka vám přijde v něčem trapný. Stačí využít služeb AnonymníVzkaz.cz, a to i pokud potřebujete prezentovat svůj názor. Nikdy to nebylo jednodušší, stačí pouze dodržet určitá pravidla.

Jak na to?

Je to opravdu snadné, stačí pouze napsat váš vzkaz a vyplnit e-mail člověka, kterému ho chcete nechat poslat. Server AnonymníVzkaz pak uveřejní vaše sdělení na jejich webu a současně dojde k upozornění onoho člověka přes e-mail. Tím pádem bude vědět, že je anonymní vzkaz pro něj, avšak nikdo jiný kromě něj o tom nebude mít ani páru. Navíc se nikdy nedozví, kdo ho psal, a jeho e-mailová adresa nebude nikde zaznamenána ani vícekrát použita. Informace se tak k němu dostane, aniž by nastala jakákoliv trapná situace pro něj i pro vás. Do vzkazu může uvést cokoliv, nesmí ovšem obsahovat hanlivý, vulgární či nevhodný text a nesmíte v něm identifikovat osobu, o které píšete.

Tak co? Máte něco proti někomu? Ano? Pak je potřeba mu to rychle říct.

Komentáře