Zajímavosti

Rezervujte si zimní dovolenou ještě dnes

Venku to stále vypadá na hezké babí léto, ale všichni si uvědomujeme, že se zima pomalu, ale jistě blíží. Říkáte si kdeže? Vždyť jsme se teď vrátili z letní dovolené a už máme myslet na tu zimní? Pokud patříte k opravdovým milovníkům lyžování, tak byste měli, protože jestli bude letošní zima taková, jako ta loňská, tak si v České republice moc nezalyžujete. A proto si v co nejkratší době zarezervujte třeba lyžování v Alpách, protože zrovna teď je ten nejvyšší čas rezervovat si lyžařský zájezd a to hned z několika důvodů.

Lyžařské zájezdy s výhodami

 

Ušetříte peníze, protože mnoho středisek nabízí za včasnou rezervaci slevu na lyžařské zájezdy a tím pádem se může cena snížit až o pár tisíc korun. Vyberete si ty cenově nejvýhodnější hotely v tu nejlepší dobu, například kolem jarních prázdnin, kdy jsou všechny nabídky téměř vyprodané a vy byste v pozdější rezervaci museli hodně slevovat ze svých nároků a požadavků. First minute zájezdy nabízejí řadu výhod, jako jsou slevy na skipasy, nebo zapůjčení lyží či ubytování pro dítě zdarma. Nemusíte se obávat, že byste včasnou rezervací o něco přišli. Cestovní kanceláře nabízejí storno pojištění a tak, i kdybyste z nějakého důvodu na dovolenou odjet nemohli, nepřijdete s tímto pojištěním o velkou část peněz. Zaplatíte pouze malou spoluúčast.

lyzovani_italie_marmolada

Když na lyže, tak s Asap Travel

Včasná rezervace zájezdu skrývá opravdu mnoho výhod a to ať se rozhodnete pro lyžování v Rakousku, Francii, Švýcarsku, nebo pro vás bude nejlepší Itálie. Všechny tyto destinace můžete poznávat s cestovní kanceláří Asap Travel, která vám zajistí nezapomenutelnou dovolenou. Užít si Dolomity a poznat skvělé lyžování na tomto nádherném místě můžete v lyžařském středisku Dolomity Superski, které vám nabízí 12 lyžařských oblastí s 1.200 km upravených a vždy zasněžených sjezdovek. K rakouskému pokladu patří ledovec Hintertux, který je v nabídce také a který je vždy zárukou sněhu. K dispozici máte až 640 km sjezdovek s výborným ubytováním v jejich blízkosti a navíc si zde můžete užít krásu měst Tyrolska. Zájezdy od Asap Travelu jsou opravdu pestré a proto si zde najdete i vy ten, který vám bude nejlépe vyhovovat. Zamluvte si svůj zájezd včas a uvidíte, že nebudete litovat, protože si užijete to nejlepší lyžování.

Komentáře