Zajímavosti

Rychlá finanční pomoc nejen v nouzi

rychlá půjčka

Každý z nás se dříve nebo později dostane do situace, kdy bude potřebovat krátkodobou půjčku a je dobré mít připravené řešení. Dnešní doba je zlá a málokdo má dostatečnou finanční rezervu, aby v případě nenadále události byl schopen ze svých prostředků vše řešit.  Zůstává vždy volba obrátit se na rodinu nebo na bankovní ústavy. Každé z těchto řešení má své nevýhody. Půjčovat si v rodinně nejednou znamenala trvalé poškození rodinných vztahů. To zná asi každý. Půjčka v bance je vždy na dlouhé lokte a její získání je také nejisté. Rádi bychom Vám dnes ale představili zajímavou variantu půjčky.

Situací, kdy se hodí rychlá půjčka je mnoho. I menší nehoda může Váš dopravní prostředek, kterým se přepravujete do práce vyřadit z provozu a rychlá oprava je nutná. Vytopila Vás sousedka, silný vítr poškodil střechu a Vy potřebujete rychlé a krátkodobé řešení než dorazí peníze od pojišťovny? I to je situace  kdy přijde rychlá půjčka vhod.

Co Vám taková rychlá půjčka přinese? Půjčit si můžete od 4.000 do 50.000. Žádost o rychlou půjčku můžete zaslat elektronicky nebo zavolat a požádat o návštěvu obchodního zástupce. V prvním případě při schválení dorazí finance na účet max do dvou dní, v případě druhém Vám obchodní zástupce vyplatí půjčku hotově. Půjčku splácíte na týdenní bázi 43 nebo 58 týdnů.

Navíc se také můžete stát zprostředkovatelem a za každé doporučení získat provizi. Zkuste využít možnosti rychlé půjčky  v případě potřeby a pro ty podnikavější je zde pak možnost jak vydělat peníze.

Komentáře