Zajímavosti

V sexshopu koupíte vše, co vám pomůže okořenit váš sexuální život

V každém vztahu dojde po nějaké době ke stereotypu, a to hlavně v sexu. Přitom stačí tak málo. Svůj sexuální život s partnerem občas trochu okořenit. Jak na to? Navštivte sexshop a kupte si tu pravou hračku pro vás. Z široké nabídky vibrátorů, vakuových pump, venušiných kuliček a ostatních hraček pro dospělé nebudete mít určitě problém najít to nejlepší. Vyberou si zde dámy i pánové.

Vakuová pumpa vždy pomůže

Už jste slyšeli o zázraku jménem vakuová pumpa? Pokud ne, pak to musíte napravit. Díky této hračce bude mít vaše drahá polovička erekci vždy a všude. Kromě skvělé erekce přidává i pár milimetrů navíc. Je to zkrátka super věc pro všechny, kteří mají občasný problém s erekcí, ale také pro všechny páry toužící vyzkoušet něco nového.

Vibrátor není jen pro nezadané

Mnoho lidí si myslí, že si vibrátor pořizují jen singl ženy. Opak je pravdou. Tato věcička dokáže oživit stereotypní sex a udělat z něho něco lepšího. Na trhu je velké množství různých typů i velikostí vibrátorů. Pokud si ho kupujete poprvé, sáhněte spíše po menší velikosti. Průměrný evropský mužský penis nejčastěji dosahuje 13 – 15 centimetrů, a právě to je velikost, na kterou je vagína připravena. Větší velikosti přenechejte raději zkušenějším, aby vás sexuální hrátky nějak nezaskočily. Můžete vybírat jak ty vibrující, tak dilda, která nevibrují. Je to jen o vašem vkusu. Všímejte si však materiálu. Některé nekvalitní materiály mohou způsobovat alergické reakce. Proto jsou velmi oblíbené robertky vyrobené ze stoprocentního lékařského silikonu. Ten je opravdu zdravotně nezávadný, hypoalergenní, příjemný na dotek a pachově neutrální.

Bojujte proti nudě

V sexshopu zkrátka seženete vše a nemusíte tam nakoupit pouze vibrátor. K dostání jsou i různá afrodisiaka povzbuzující sexuální touhu, kapky, krémy i gely. Koupíte zde i erotické prádlo. Zkrátka vše, co pomůže okořenit a vlastně i zlepšit váš sexuální život.

Komentáře