Zajímavosti

Jak si správně vybrat erotické prádlo?

Červená je barva erotiky, bílá značí nevinnost, černá luxus i chtíč. Růžová je pak barva romantiky a něžností. Je zkrátka jen na vás, jakou barvu erotického prádla si vyberete. My ženy se rády líbíme mužům a erotické prádlo nám pomáhá cítit se svůdně a neodolatelně. Avšak i tento druh prádla si musíte umět vybrat. Pokud vám totiž nebude skvěle sedět, nebudete se cítit dobře a pořádně se neuvolníte.

Takhle raději ne

V první řadě si řekneme, čemu se musíte při výběru spodního prádla vyhnout. Rozhodně nesmí být prádlo nikde zaříznuté, protože pak dojde k tomu, že vám budou boky, břicho i ňadra takzvaně přetékat. Velikost prádla nesmí být ani větší (podprsenka je pak spíše prázdná a na hýždích se tvoří nehezká vzduchová kapsa), ale ani menší. Správně zvolená velikost je opravdu nejdůležitější. Vyhněte se i špatně zvolenému typu. Ženy plnějších tvarů by neměly v nejširších partiích volit průsvitné nebo lesklé materiály.

Při výběru hraje roli typ postavy

Plnějším tvarům postavy velmi lichotí kalhotky s vyšším sedem, které opticky prodlužují nohy a rovněž i korzety. Ty skryjí bříško a podtrhnou vaše přednosti – ňadra. Pozor na celoprůsvitné erotické body, to totiž sluší jen opravdu štíhlým ženám. Pokud byste byla v korzetu moc sevřená a v klasickém erotickém prádla zase moc odhalená, pak si kupte saténovou košilku. Ta je pro začátek ideální volbou, stejně jako hedvábný župan, který dokáže překvapení oddálit. Krásně bude vypadat ten, co je vypasovaný a barevně ladí se spodním prádlem. Každé erotické prádlo podtrhnou samodržící punčochy nebo pěkný krajkový podvazkový pás.

Zvolte ověřený eshop

Velký výběr nejen erotického prádla, korzetů, košilek, punčoch i plavek najdete na eshopu daniela-pradlo.cz. Společnost je na našem trhu více než 20 let a vybírají pro vás jen ty nejlepší a nejkvalitnější značky na trhu. Můžete se vždy těšit na nové produkty české i zahraniční značky.

Komentáře