Zajímavosti

Tangle Teezer – jediný kartáč, který netahá vlasy

Vlasy jsou ozdobou každého z nás, a to ať jsou krátké nebo dlouhé. Proto byste měli dbát na to, aby byly lesklé, pevné a hlavně zdravé. Kromě aplikace vhodné vlasové kosmetiky je také důležité používání správného hřebenu. Možná se vám to bude zdát divné, ale právě vhodný hřeben přispívá ke zdraví vlasů a přitom je neničí. A který kartáč je teda ten nej? No přece Tangle Teezer.

Opravdu originální

Kartáč Tangle Teezer je jedinečný díky svým ohebným štětinám. Tento originální kousek vymyslel kadeřník, který chtěl pro své zákazníky jen to nejlepší. Proto Tangle Teezer navrhnul tak, aby dobře rozčesával mokré i zacuchané vlasy, přitom nijak neztenčoval vlasové konečky a navíc i dodával vlasům objem a lesk.

Při česání nijak neškodí

Hřeben zkrátka funguje opravdu skvěle. Pokud totiž při česání narazí na zacuchané vlasy, štětiny se ohnou, a tím pádem vlasy nevytrhávají a ani neztenčují. Právě díky tomuto principu zůstanou vaše vlasy bez oslabených konečků, lesklé a budete mít i velký objem.

Typů Tangle Teezer je na trhu více

Tento rozčesávací kartáč se na trhu objevil nejprve v provedení The Original. A až po tomto prvotním úspěchu začaly vznikat různé modifikace hřebenu. Například typ pro rozčesávání mokrých vlasů AQUA Splash. SALON Elite se zase hodí pro česání mokrých i suchých vlasů a navrací jim přirozený lesk. Tento hřeben můžete používat i ve sprše, protože je dutý a nikde se v něm nedrží voda. Na trhu je i varianta, kterou můžete vzít s sebou kamkoliv jdete. Jedná se o COMPACT Styler, který má ideální tvar a praktickou krytku na česací štětiny.

Hřeben koupíte na a-vlasy.cz

Velký výběr různých druhů kartáčů Tangle Teezer koupíte na eshopu a-vlasy.cz. Právě zde můžete vybírat i z široké nabídky designů. Na tomto eshopu nakoupíte také vlasovou kosmetiku nebo kadeřnické potřeby. Stačí si jen vybrat to, co vám bude nejvíce vyhovovat.

Komentáře