Zajímavosti

Tričko s motivem hudby

Trička s hudebními motivy

Tričko se stalo možná jedním z nejdůležitějších částí oděvu našeho století, ale stále existuje milión kreativních způsobů, jak si s jeho jednoduchým designem hrát.  Pokud nosíte tričko s potiskem, můžete jednoduše sdělit světu svůj postoj například k politice, povolání, sportu nebo kultuře. Poslední jmenovaná oblast patří mezi nejoblíbenější. Vtipná trička s motivem hudby se staly doslova senzací.  Piktogramy znázorňující vřelý vztah k hudbě dnes vlastní vyznavači snad všech hudebních stylů.

Cool jsou trička s motivem hudby i DJ trička

Chcete sdělit svému okolí, že máte rádi punk, blues, electro, house, reggae, rock, techno, pop music, vážnou či filmovou hudbu, chill-out nebo trance? Tričko s potiskem Vaší hudby je skvělý způsob, jak hrdě vyjádřit, jaký úžasný hudební vkus máte! Svou náklonnost k hudbě můžete sdělit svému okolí také tričkem s oblíbeným motivem sluchátek, gramodeskou či mixážním pultem s DJ.

Vyberte si kvalitu

Ať už si obléknete své oblíbené tričko s motivem hudby na festival, do klubu, k posezení s přáteli nebo nosíte své oblíbené tričko denně např. do práce, jistě se v něm chcete cítit příjemně. Tričko musí být prodyšné, pohodlné, měkké a mělo by dobře sát pot. Jedině tak přinese dokonalý komfort. Naše trička jsou vyrobena z vysoce kvalitní 100% bavlny, v nejoblíbenějším střihu písmene T. Průkrčník zpevňuje ramenní páska a trup je po stranách beze švů. V letních měsících, ale i na klubových koncertech, kde je nesnesitelné horko, jsou tato trička k nezaplacení!  Vybírat můžete až z 33 odstínů!

Trička pro DJ
Trička pro DJ

Hledáte originální dárek? Co zkusit tričko s potiskem!

Ukažte, jak moc Vám na Vašem blízkém záleží a darujte mu pohodlné tričko, které perfektně vystihne jeho zálibu v hudbě. Stane se nejoblíbenějším kouskem z celého šatníku! Trička s potiskem hudby nebo trička pro dj nemusíte hledat v kamenných prodejnách, stačí pouze prolistovat naše stránky a vybrat si to pravé! Nejoblíbenější, nedbale ikonická trička jsou zde pro každého, kdo má rád hudbu a ocení humor!

Komentáře