Zajímavosti

Ušetřete svůj čas i peníze

Co si budeme povídat, o akce a slevy se zajímají skoro všichni. Vyčkáváme na slevy v obchodech s oblečením, s obuví, s elektronikou a dalším spotřebním zbožím. Pro některé lidi se tenhle trend slev stal přímo sport, nebo koníček. Prostě si některé věci nekoupí hned, protože je zase tak nutně nepotřebují a vyčkávají na slevy, nebo akce. Protože ony nakonec stejně přijdou. Počkat ale můžete pouze u některého zboží, protože koupit si chleba, nebo máslo až za týden, když máte hlad teď, by nebylo úplně nejlepším řešením. Navíc sledování těchto akčních letáků zabere nějaký ten čas a denně nám zahlcují celou schránku, což mnohé z vás moc netěší.

Globus leták, Coop, Interspar, Lidl leták, Tesco… letáky jsou prostě všude, kam se podíváte, a je pravda, že letáky se staly skoro součástí našeho života. Všechny akční letáky nás informují o současné akci a nabízí velké množství slev. Pokud už vás nebaví je denně vytahovat ze schránky a procházet jeden za druhým a nakonec ho vyhodit do koše mezi ostatní, ale přesto byste chtěli vědět o všech slevách na jednom místě, máme pro vás řešení. Stačí si otevřít internet a na AkceDNES.cz vás čekají všechny slevy najednou. Velmi přehledný web vám zobrazí až 25 000 produktů, které jsou rozděleny podle kategorií. V klidu si vyberete svůj oblíbený obchod a zjistíte, které potraviny jsou zrovna v akci. Už na vás nemusí ze schránky vykukovat Kaufland leták, ale vy stejně budete vědět, co u nich nakoupit za super ceny. Navíc se na AkceDnes.cz dozvíte, jak dopadly různé testy potravin a které zboží nakupovat aniž byste se museli bát, že jsou do nich přidány škodlivé éčka a další barviva. Dočtete se zajímavosti o potravinách ve světě a zjistíte nejlepší typy dne. Pokud vás nebaví nebo nemáte čas vysedávat u internetu, nastavte si na hlídač zboží, který vás bude informovat o každé slevě na nastavený produkt.

Sledováním akčních letáků můžete ušetřit dost peněz. Sledováním AkceDNES.cz navíc ušetříte čas a práci, protože už nebudete muset recyklovat kvanta papírů!

Komentáře