Zajímavosti

Větší prsa bez operace?

Za to, že chcete mít větší prsa, se nemusíte stydět. Většina žen nad 25 let již není spokojená se svým poprsím. Některé ženy touží po větším poprsí, jiné jsou s velikostí spokojené, ale naopak by chtěly pevnější poprsí. Získat větší prsa bez operace může být poměrně složité, na internetu najdete spoustu návodů na cvičení a používání zdravotnických pomůcek. Tyto ale zvětší vaše prsní svalstvo, nikoli prsa samotná. Jak tedy na větší prsa bez operace?

Doplňky stravy

Ve vaší cestě za krásnějším, pevnějším poprsím vám mohou pomoci doplňky stravy na zvětšení poprsí. Ty fungují většinou tak, že vytváří hormon podobný estrogenu (což je ženský pohlavní hormon zodpovědný za růst prsou). Ten pak vyvolá v těle takové reakce, že se vaše prsa skutečně zvětší – a to až o dvě košíčkové velikosti. Užívají se ve formě tablet na denní bázi (většinou dvě tablety denně) a v dnešní době jich existuje hned několik. Účinky se projeví za cca 1 měsíc.

Jaká je cena?

Cena těchto doplňků stravy se pohybuje v rozmezí asi 670 Kč za měsíc. Výrobci se obhajují, že za plastickou operaci by ženy daly mnohem vyšší částku. Operace je navíc velmi invazivní zákrok do ženského těla. Kvalitní doplňky stravy na zvětšení prsou se vyrábí na přírodní bázi – ujistěte se tedy před koupí, že vám vybraný výrobek neobsahuje žádné chemikálie (příkladem kvalitních doplňků stravy je Nadra-In nebo Breast Extra).

Stravování

Významným faktorem pro růst prsou je i stravování. Pokud chcete mít větší prsa nebo docílit rychlejších výsledků doplňků stravy na zvětšení poprsí, měly byste trochu pozměnit svůj jídelníček. To znamená konzumovat stravu bohatou na bílkoviny (maso a mléčné výrobky), protože právě bílkoviny jsou základním stavebním kamenem. Dále obohaťte svou stravu o hodně ovoce a zeleniny a také obiloviny.

Komentáře