Zajímavosti

Vstupte s námi do vzrušujícího světa videoautomatů

Máte rádi prudkého elegána Jamese Bonda? Nenecháte si ujít každý nový díl, ve kterém mu podlehne každá kráska, hlavně  pušek a pistolí nevychladnou a kasína nezastaví své rulety? Ano toto všechno je strhující a úchvatný svět filmových tajných agentů.

Kousek toho vzrušujícího světa můžete mít také a nemusí to být zrovna za svistu kulek nebo točících se rulet. Asi každý z Vás již slyšel o prostředí vzrušujících automatových her, točících se válců a magických zvuků signalizujících výhru. Asi namítnete, že s hracími automaty jde ruku v ruce i jejich stinná stránka –  zakouřené podnik nebo případně možnost prohry vkladů. My bychom Vím dnes rádi představili alternativu, která Vás dokonale připraví na všechna tajná přání světa velkých kasín a to vše z klidu domova. Ano budeme mluvit o možnosti zahrát si pěkně z klidu domova. Vždyť i zde platí staré zlaté pravidlo – těžko na cvičišti, lehko na bojišti.

V úvodu představení bychom Vám rádi dali radu, nastudujte si pravidla jednotlivých her. A co Vám dnes vlastně moderní automatové hry nabídnout. Je toho opravdu mnoho. Vybírat si můžete z nesčetně témat, která by byla blízká Vaší nátuře. My zde představíme jen několik z nich, prozkoumání všech jednotlivých her již necháme na Vás.

dolphin_reef

Začneme tématem, které asi všichni díky Malé mořské víle od Walta Disneyie asi známe. Jedná se o hru z mořského světa s názvem Dolphin Reef.  Pokud zrovna neholdujete tomuto pohádkovému mořskému světu, máme pro Vás něco mnohem hrůzostrašnějšího – Scarface. Scarface je tematický videoautomat s motivy slavného filmu Al Pacina. Pokud máte rádi hry  na motivy filmů, asi Vám není třeba složitě představovat trojlístek hrdinů – Rocky, Bruce Lee a Batmana. Poslední z naší trojice zazářil ve filmu The Dark Knight Rises. Každá z těchto her Vás uchvátí velmi pěknou grafikou a přenese Vás do hry samotné. Od filmové tématiky pojďme k trochu klasičtějšímu tématu a tím je hra Monopoly. Ano slyšíte správně. Tato desková hra byla převedena do  pětiválcového videoautomatu. Z prostředí “tvrdého” bussinesu Monopolů se nyní vzneseme do dalekého vesmíru hry Battlestar Galactica. Ano tato hra je vytvořena na motivy známého seriálu. Naši osmičku preferovaných uzavřeme čistě sportovním tématem a tím je Shoot. Ano jak název napovídá, jedná se o hru z fotbalového prostředí.

Tímto náš výčet končí. Zaujali jsme Vás? Líbí se Vám některá z her nebo si chcete projít celý svět videoautomatů sami? Ať tak či tak nezapomínejte na naše doporučení. Hrejte jen pro zábavu a své peníze nechte v peněžence.

Komentáře