Zajímavosti

Jak vybrat správné moto kalhoty?

Léto je v plném proudu a každý milovník motorky již dávno osedlal svého miláčka a vyrazil na silnice. Vybavení na motorku je ale potřeba obměňovat neustále, nejde jen o naši bezpečnost ale také o vzhled.  Ke každé výbavě motocyklisty patří moto bundy, moto kalhoty a moto rukavice. Na trhu najdete nepřeberné množství doplňků od různých značek a v různých cenových relacích. My se dnes zaměříme na to abychom vás provedli širokým spektrem této nabídky a doporučili to nejlepší.

Jak správně vybrat moto oblečení?

Určitě by jste měli myslet na nepromokavé oblečení opatřené reflexními páskami pro lepší viditelnost. Pokud mluvíme o pasivní ochraně, nezapomínejte také na chrániče. V chladnějším počasí přijde také vhod dvouvrstvé oblečení s tepelnou vložkou.

My jsme se dnes rozhodli zaměřit na moto kalhoty a né náhodou jsme vybrali kalhoty z nabídky www.m-b-w.cz. Eshop nás oslovil kvalitou své nabídky a hlavně jak název napovídá také produkty této známé firmy.

Rozhodli jsem se vybrat dva produkty z nabídky a popsat jejich přednosti.  První z naší dvojice jsou pánské kožené moto kalhoty Danny. Tyto kalhoty jsou vhodné pro sportovní jízdu. Bezpečnost těmto kalhotám propůjčují vyjímatelné chrániče na kolenou a dvojité až trojité bezpečnostní švy na důležitých místech.  Samozřejmostí je ventilační Air – flow systém a perforovaná kůže pod koleny pro odvětrání.

Moto kalhoty Danny
Moto kalhoty Danny

Druhé moto kalhoty jsou textilní kalhoty Beret. Standardem jsou zde opět chrániče kolen, chrániče boků z paměťové pěny  a ventilační Air – flow systém. Plusem těchto kalhot je fakt, že po vyjmutí voděodolné membrány získáte kalhoty, které jsou výborné pro letní horka.

Moto kalhoty Beret
Moto kalhoty Beret

Ať už si vyberete moto kalhoty kožené či textilní, pamatujte na svou bezpečnost. Vybírejte moto kalhoty s vysokým prvkem bezpečnosti a nejen kalhoty. V nabídce eshopu www.m-b-w.cz naleznete i další moto oblečení  a ochrannou výbavu. Tak mnoho bezpečně najetých kilometrů.

Komentáře