Zajímavosti

Jak vybrat správné psí pelíšky

levne_pelechy_pro_psy

Pokud sledujete náš magazín pravidelně, tak jste si jistě všimli našich příspěvků pro vás a vaše pejsky. Ani dnes tomu nebude jinak, a povíme si něco o tom, jak správně vybrat pelíšky pro vaše čtyřnohé miláčky.

Dostatečná velikost

Při výběru psího pelíšku není nikdy na škodu, když vyberete o něco větší místečko. Pokud nemáte tuto možnost, vždy volte pelechy pro psy stejné velikosti, jako jsou samotní hafani, protože by měli mít možnost se v něm protáhnout, i v klidu pohovět.

Tvar i tvrdost materiálu

Pro každého se hodí jiný tvar i typ. Pokud máte bojácného psa, bude pro něho nejlepší ten, který připomíná psí boudu, což znamená, že bude krytý ze všech stran. K vhodným typům patří také psí pelíšky připomínající dětský bazének. Zde si může pes ležet uprostřed a vyvýšené strany použít jako polštář. Někdy psům vystačí pouze matrace a i na ní mohou být spokojeni. Co se týče tvrdosti, jde o individualitu každého z nich, ale stejně jako u lidí by se neměl volit ani příliš měkký ani tvrdý materiál.

Hygiena je důležitá

Vyvarujte se koupi pelechu, u kterého nelze udržovat čistotu. Nejlepší jsou takové, jež jdou lehce vyprášit, vyluxovat či vyprat v pračce.

Nenásilné seznámení

Vždy nechejte pejska, aby se s novým místečkem seznámil. Nenuťte ho. Musí si ho sám prozkoumat a vyzkoušet jeho pohodlnost. Někdy je vhodné pelíšek vyprat v aviváži, nebo pracím prášku, který zná, ale nikdy ho nepřevoňte. Klidně mu ho vystelte jeho oblíbenou dekou, bude tak vědět, že je vše pořádku a místečko je opravdu pouze pro něj.

Seženete levné i luxusní

Pelechy pro psy se vyrábějí v různých tvarech, velikostech i typech materiálu, jak už jsme psali a podle toho se liší i jejich cena. Stejně, jako je důležitý výběr toho správného pelechu, tak je důležité také to, od koho ho kupujete. Pokud preferujete rčení, že co je levné, nemusí být špatné, a hledáte pro svého pejska hezký, ale přitom cenově dostupný pelech, navštivte mujmazlik.cz. Tento internetový obchod vám nabízí levné pelíšky, již od 349 Kč, pro každého hafíka, ať už máte doma yorkšíra či dogu. Levné pelíšky jsou vyráběny z kvalitních materiálů, mají hezký vzhled a jsou extra odolné. Neváhejte, navštivte mujmazlik.cz a vyberte pro svého člena rodiny pohodlné ležení za skvělé ceny i skvělou kvalitu. Protože ne vždy to nejdražší musí být zaručeně to nejlepší.

Červený pelíšek ADI
Červený pelíšek ADI

Komentáře