Zajímavosti

S výčepním zařízením budou vaše akce nezapomenutelné

Jarní a letní počasí přímo vybízí k venkovnímu posezení s přáteli, k zahradním akcím i grilování. Víte, co by ale nemělo chybět na žádné oslavě? Přece dobře vychlazené pivo. A sen o takovém točeném pivu na letních grilovačkách s přáteli si v dnešní době můžete velmi snadno splnit. Stačí si jen pořídit výčepní zařízení, které přinese ten nejlepší požitek z piva se správnou teplotou.

Ten správný požitek z piva

Pivo z výčepního zařízení má ve většině případů pro mnoho lidí lepší chuť než lahvové. Na větších akcích bývá spotřeba piva velká, proto se vám investovat do tohoto zařízení vyplatí a zvládnete obsloužit bez problému i větší počet lidí. Je jasné, že počáteční investice je větší, avšak i kvalitní pivní chlazení seženete za přijatelnou cenu, a to včetně hadic, rychlospojek a narážeče.

Zvolte rozměr i výkon

Koupit si můžete vetší i menší výčepní zařízení. Vždy ale myslete na to, kolik lidí u vás většinou na zahradních akcích bývá. Na těch větších jistě oceníte výčepy se dvěma kohouty, které vám umožňují čepovat například dva druhy piva současně. Menší pak lze díky praktickým rozměrům i držákům snadno přenášet a skladovat. Chlazení na pivo tak lehce vezmete na jiné akce nebo oslavy u svých přátel.

Vybírat byste měli i podle výkonu zařízení. Nejčastěji se setkáváme s vyjádřením výkonu v litrech piva, jež lze zchladit za hodinu. Pro menší akce do 10 osob vám bude určitě stačit méně výkonný výčep – ten zvládá vychladit přes 15 litrů piva za hodinu. Ty výkonnější i kolem 50 až 60 litrů.

Vyberte si na pivnichlazeni.cz

Velký výběr tohoto zboží seženete na pivnichlazeni.cz. E-shop nabízí klasické i luxusní výčepní zařízení, sestavy na chlazení piva, kompresory i různá příslušenství. V jejich sortimentu zboží koupíte řady LINDR i PYGMA. A právě řada PYGMA byla označena jako chlazení na pivo s nejlepším poměrem ceny, výkonu, kvality i rozměru.

Komentáře