Zajímavosti

Vyrazte cvičit ve vhodném fitness oblečení

 

Chtěli byste začít běhat, chodit do posilovny či fitcentra? Nevíte jaké oblečení právě pro tyto pohybové aktivity zvolit? Pak si přečtěte dnešní článek, určitě se v něm dovíte potřebné informace.

Důležitá je pohodlnost

Nejdůležitějším prvkem při výběru fitness oblečení je to, abyste se v něm cítili dobře a pohodlně. Pokud s cvičením teprve začínáte, asi nebudete potřebovat takové vybavení jako profesionálové. Vystačíte si s pohodlnými legínami na cvičení, trikem a čistou uzavřenou sportovní obuví.

Jdete na jógu nebo na TRX?

Své oblečení vybírejte i podle typu tréninku. Na pilates či jógu volte spíše volnější svršky. Pro rychlejší sporty, jako jsou například aerobic, TRX a také HEAT je nejlepší elastické oblečení, které je přilnavé. Takové legíny na cvičení vám pak nebudou při pohybové aktivitě nijak překážet.

Prodyšný materiál

Fitness oblečení by mělo být komfortní. Ať už se chystáte na jakýkoliv druh pohybu, pak vždy volte vhodný materiál, který je hlavně dobře prodyšný. Právě ten je schopný nejlépe odvádět vlhkost od těla pryč. Pamatujte, že je vždy lepší si na sebe obléci dvě tenčí a funkční vrstvy než jednu silnou. Jen tak budete v suchu a vaše svaly budou zároveň i v teple. Nezapomeňte, že čím déle se budete hýbat, tím více se budete potit. A v takovém případě kvalitní svršky opravdu oceníte.

Široký výběr oblečení na e-shopu Melani

Barevnost nebo značka oblečení je na každém z vás. Někdo má rád svěží barvičky, někdo je zase rád v černém. Na našem trhu je široký sortiment sportovního oblečení, takže si vybere úplně každý. E-shop Melani vám nabízí největší výběr kvalitního brazilského fitness oblečení značky Superhot za dobré ceny. Najdete zde oblečení podle nejnovějších módních trendů, takže i při cvičení budete IN. Od fitness triček, topů, overalů až po sportovní legíny různých typů. Toto fitness oblečení má perfektní střih, a proto dokonale kopíruje postavu a podtrhne vaše přednosti.

Komentáře