Zajímavosti

Vyzkoušejte nový druh her – exit game

Únikové hry (exit, escape game) se poslední dobou staly opravdovým hitem. Že nevíte, o co jde a kde byste si je mohli zahrát? Jste z našeho hlavního města a nejvíce byste ocenili exit game Praha? Pak si přečtěte dnešní článek.

Japonsko nebo Budapešť?

Nikdo přesně neví, odkud se tato volnočasová aktivita vzala, protože první hru tohoto typu si nárokuje jak Budapešť, tak Japonci. Právě oni totiž pořádali putovní únikové hry. Inspiracím k hrám byly hlavně videohry, a od nich už byl jen malý krůček ke hře na živo.

O co jde?

Escape game je vlastně něco mezi videohrou a bojovkou, kterou jste hrávali na táboře. Představte si pokoj a v něm sebe i některé své kamarády. Představte si také, že se z pokoje nemůžete dostat, jedině kdybyste našli klíč, který se někde ukrývá….jak na to? No tak to budete muset vyluštit, a máte na to hodinu. Nejen na to, abyste se dostali ven z místnosti, ale abyste rozluštili všechna její tajemství. Můžete se těšit na hledání indicií i luštění různých hádanek, které vám ve finále pomohou dveře otevřít. Za nimi vás čeká svoboda, nebo také ne… K této zábavě potřebujete jen logické myšlení, nadšení ze hry a soustředěnost.

Exitgames.cz všechny únikové hry na jednom místě

Hlavním místem, kde všechno probíhá je naše hlavní město. Únikové hry Praha vás naučí jak spolupracovat s ostatními. Pokud byste i vy chtěli tuto zábavu vyzkoušet, pak se určitě podívejte na exitgames.cz. Což je portál, který sdružuje přední provozovatele únikových her v ČR, a to na jednom místě! Pokud si přes tento portál zakoupíte vstupenky na exit game, pak na vás čeká exkluzivní sleva! Na tomto portálu máte také možnost diskutovat o hře a měnit si své zkušenosti s ostatními hráči. Pojďte do toho a zahrajte si, escape room Praha už na vás čeká. Uvidíte, že nic ještě nebylo tak zábavného. Ať už si chcete zablbnout s přáteli, nebo udělat z tohoto jedinečného zážitku team building pro všechny vaše kolegy. Čeká na vás jedinečný zážitek!

Komentáře