Zajímavosti

Zabavte se doma skvělým filmem

prodej_dvd_filmu

Je pátek večer a vy po celém týdnu ve škole nebo v práci máte chuť relaxovat? Nechce se vám do víru velkoměsta, ani klábosit s kamarády? Chcete si jen udělat něco dobrého k jídlu, sednout si na gauč, dát nohy nahoru a k tomu všemu se podívat na nějaký super film?

Zaujmete svou oblíbenou polohu před televizí, zapnete ji a „ouha“ je to tady zase….V televizi zkrátka není vůbec nic co byste chtěli vidět. Co teď? Oblíknout se a vyrazit do kina, i když se vám z domu vůbec nechtělo? Nebo se zkrátka spokojit s jinou „činností“? Nic z toho vám nehrozí, pokud máte při ruce dostatek filmů na DVD či Blu-ray. Což v dnešní době není problém, protože prodej DVD filmů i již zmiňovaných Bla-ray je jen otázkou toho, kterého prodejce si vyberete.

DVD versus Blu-ray

Na první pohled dva naprosto stejné disky, na pohled druhý se však výrazně liší. A to nejen barvou obalu a cenou, ale také naprosto jinou technologií. Sledování filmu na Blu-ray si dopřejete obraz ve vysokém rozlišení – High definitiv (HD), až sedmikanálový zvuk v nejlepší kvalitě i možnost stahování bonusového obsahu z internetu.

Jednu nevýhodu má fakt, že si Blu-ray disk na „obyčejném“ přehrávači skutečně nepustíte. Avšak situace na našem trhu není zdaleka tak hrozná jako před několika lety, kdy tenhle trhák do České republiky zavítal. V dnešní době je možnost vybrat si z mnoha nabízených přehrávačů různých značek i různých cenových kategorií a věřte, že vám to účet nezrujnuje. Navíc na jakémkoliv Blu-ray přehrávači hravě přehrajete DVD film i CD.

Po zániku země
Po zániku země

S domácím kinem budete mít skvělý filmový zážitek

Pokud chcete mít doma opravdový požitek i filmový zážitek, můžete si koupit rovnou domácí kino, pro které je důležité především prostorové ozvučení místnosti. 3D pak není jen formát obrazu, ale také zvuku a můžete si proto maximálně užít audiovizuální zážitek. Pro umístění subwooferu je nejvhodnější roh místnosti. Další rozmístění pak záleží na typu zařízení. U sestavy s 5 reproduktory je nejlépe umístit dva po obou stranách televizoru, jeden je vhodné dát doprostřed před televizi a zbývající dva za sedací soupravu, každý z jedné strany.

Zapomeňte ne televizní program, který většinou nic nenabízí, kupte si skvělé filmy na DVD či Blu-ray a věřte, že se nebudete nikdy nudit.

Komentáře