Zajímavosti

Zářivý úsměv není nemožný

bělení zubů

Jako malí jsme pořád slýchávali „už sis čistil zuby?“ nebo „jestli si nebudeš čistit zuby, budeš v nich mít červíky“, anebo „hezky bílé zoubky budeš mít jenom, když si je budeš pořádně čistit“. Prostě podobné fráze od rodičů slyšel v dětství každý. Až postupně jsme asi všichni pochopili, že pokud si nebudeme čistit zuby, budeme je mít opravdu zkažené, ale že bělost zubů s čištěním souvisí jen tak na půl. Bělost zubů totiž ovlivňuj konzumace jídla během dne, pití různých nápojů, kouření i genetická dispozice a mnoho dalších faktorů. Některé tyto věci ovlivnit jdou, jiné zase ne.

Stále si lámete hlavu jak mít bílé zuby? Už jste vyzkoušeli i ony „zázračné“ zubní pasty, které slibují zářivý úsměv, ale stejně není výsledek podle vašich představ? Stále toužíte po bílém chrupu, ale už nevíte jak ho dosáhnout? Říkáte si „jak správně vybělit zuby“? Máme pro vás řešení.

Můžete získat krásné zuby bez jakékoliv návštěvy u profesionálů. Díky firmě BeconfiDent budete mít bílé zuby, aniž byste opustili váš domov. Bělení zubů doma nebylo nikdy tak jednoduché jako teď. Navíc je domácí bělení zubů stále oblíbenější a tudíž vyhledávanější procedurou a je velmi bezpečné. Domácí bělení zubů od BeconfiDentu neobsahuje žádný peroxid, zdravotně nezávadné, velmi účinné a navíc svým obsahem posiluje zubní sklovinu. Věřte, že ať už si koupíte jakoukoliv sadu bělících přípravků firmy BeconfiDent určitě budete mile překvapeni a zářivý úsměv vám vydrží po dobu 7 – 12 měsíců. Neváhejte a zajistěte si krásný úsměv již dnes.

Komentáře