Zajímavosti

Zlaté náušnice sluší každé ženě

Vybíráte zlatý šperk a nevíte, pro jaký se rozhodnout? Nabídka šperků je dnes opravdu široká a muži i ženy mohou volit z celé škály variant. Muži nejčastěji kupují šperky pro svou partnerku, ženy jimi dělají radost nejen samy sobě, ale mnohdy obdarují i svou maminku nebo kamarádku. Sázkou na jistotu jsou zlaté náušnice, které často pořídíte i v pěkných soupravách spolu s přívěsky nebo kompletními náhrdelníky.

Jak si vybrat zlaté náušnice

Náušnice se dnes vyrábějí z tradičního žlutého, z moderního bílého a z nevšedního růžového zlata. Bez ohledu na barvu je zlato stále velmi ceněné a uchovává si i během dalších let svou hodnotu. Náušnice jsou navíc často zdobené diamanty, safíry, smaragdy, rubíny, perlami nebo jinými drahými kameny a krystaly.

Výběr doporučujeme vždy přizpůsobit vlastnímu vkusu. Zatímco některé ženy preferují univerzálně ladící čiré zirkony nebo dražší diamanty, jiné zase uchvátí modré, zelené nebo červené kameny.

Překrásné zlaté náušnice zakoupíte v e-shopu zlatnictvikleopatra.cz, jehož nabídka potěší i všechny náročné zákazníky. Vybírat zde můžete z více než stovky náušnic s drahými kameny i bez kamenů. Zapínání nejčastěji řeší praktická puzeta nebo klapka a vy máte jistotu, že náušnice jen tak nevyklouznou ven z vašeho ucha.

Nabídka zlatnictví je opravdu pestrá a většina šperků je připravena k okamžitému dodání. Šperky tak nutně nemusíte vybírat v kamenném obchodě, ale můžete využít i této nabídky na koupi přes internet. Vysoká kvalita je zde zaručena – všechny zlaté náušnice (i další šperky) jsou totiž označeny puncovními značkami ČR nebo značkami Vídeňské puncovní konvence.

Zlaté šperky pro každou příležitost

Navzdory širokému sortimentu bižuterních šperků je zlato stále velmi oblíbené. Zlaté šperky jsou vhodné na každodenní nošení i pro speciální příležitosti, jako jsou plesy, večírky, party s přáteli nebo romantické večeře. Ani luxusní zlaté náušnice se tak nemusíte zdráhat nosit každý den. Ve vašich uších se zaručeně blýsknou.

Komentáře