Zajímavosti

Zpestřete si první noc v novém bytě filmem, hudbou i sexem

Se stěhováním většinou nebývají spojené příliš pěkné zážitky. Zřejmě si představíte malování, montování nábytku, uklízení a další povinnosti. Co takhle ale první noc? Přesně ta by měla být výjimečná, ojedinělá, nevšední. Zapomeňte na fádní postel v ložnici. Pomilujte se s partnerem či partnerkou v každé místnosti. Pokud ještě navíc použijete nějaké erotické pomůcky, sexuální akt tím umocníte.

V současné době existuje nespočetné množství sexuálních pomůcek. Hračky pro dospělé jsou rozděleny hned do několika kategorií. Co si od uspokojení slibujete? Co vás dráždí a vzrušuje? Přesně takové otázky byste si měli před výběrem konkrétního nástroje položit.

Erotické hračky, které uspokojí každou ženu

Snad nejznámější a nejoblíbenější sexuální hračkou je vibrátor, který je k dostání v mnoha variantách, tvarech, velikostech a barvách. Stejně tak jsou populární dilda. Pokud jste si mysleli, že se jedná o jedno a to samé, potom jste byli na omylu. Dildo je nevibrační penis. Vibrátor, jak už samotný název napovídá, vibruje.

Další specialitou je vibrační vajíčko, které si dá žena do intimní oblasti, partner si vezme dálkové ovládání a nastavuje intenzitu a způsob vibrací. Není to vzrušující? Ještě si k tomu dejte španělské mouchy, které zvýší chuť na sex. Elixír lásky je určen jak pro muže, tak i pro ženy, a tak budete obě strany na stejné vlně.

Kde koupit erotické pomůcky?

Možností je hned několik. Jestliže máte ve městě nějaký sexshop, není nic jednoduššího, než do něj zajít. Jestliže ale patříte mezi stydlivé jedince, zřejmě oceníte online prodejnu. Přes internet objednáte všechno, co potřebujete, a počkáte, než vám dojde balíček až domů. Potom se můžete oddávat sexuálním hrátkám v novém hnízdečku lásky od nevidím do nevidím, jak se lidově říká.

Komentáře