Zajímavosti

Zabavte se na internetu – zahrajte si třeba automaty zdarma

Dnešní článek bude tak trochu o tom, jak se zabavit a taky jak si vydělat nějakou tu korunu navíc. Že nevíte, o čem je řeč? Jedná se přece o hraní v casinu. Vyzkoušet totiž můžete například automaty zdarma. K výhře budete potřebovat hlavně štěstí, ale proč to nezkusit? Než se do hraní pustíte, přečtěte si, jaké druhy automatů existují i o jejich historii.

Nejčastěji se setkáte s těmito čtyřmi druhy automatů:

  • Klasické automaty se starou old school podobou. Jedná se o tříválcové herní automaty s plně digitální technologií.
  • Video automaty, které vám budou svou grafikou připomínat spíše hru na playstationu.
  • 3D technologie velmi podobná svým vzhledem video automatům, avšak z názvu vypovídá, že se všechno děje v 3D realitě.
  • Progresivní typ automatů oblíbený spíše za hranicemi, jehož výhodou je opravdu velký jackpot, protože objem všech sázek se sčítá.

Opravdu velkou výhodou automatů online je fakt, že se všechno odehrává z klidu vašeho domova a hrát tak můžete vždycky, když máte čas a chuť.

Všechno začalo v San Franciscu

Než se však automaty zdarma začali hrát po síti, ušel jejich vývoj dlouhou cestu. První automat spatřil světlo světa v San Franciscu a byl sestaven Augustem Freyem a nelišil se zase tam moc od automatů, které si možná ještě pamatujete. Měl totiž tři otáčející se válce s různými symboly a zvonky. Princi výhry je stejný jako dnes, vyhráváte, pokud padnou tři stejné symboly v jedné řadě. Největší boom automaty zaznamenaly až v 70. letech 20. století, a to s nástupem výše zmíněných video automatů. Ty neobsahují žádné mechanické válce, ale jsou založeny na počítačovém programu a mají více výherních linií a také symbolů. Jejich výhodou je možnost větších sázek, a tím pádem i větších výher.

Online automaty zdarma můžete hrát na počítači, mobilu či tabletu s internetovým připojením, tak to zkuste i vy a uvidíte, že se na vás štěstí usměje.

Komentáře